Результати поіменного голосування на 35 сесії Глобинської міської ради І скликання від 22 травня 2018 року

Дата: 22.05.2018 17:16

Примітка:

1. Рішенням 35 сесії І скликання Глобинської міської ради № 394  від 22 травня 2018 року відмовлено гр. Шебеді Олексію Григоровичу у дозволі на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,10 га, для будівництва і обслуговуванн’я житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), місце розташування: м.Глобине, біля вул.Кірова, 3, Глобинський район, Полтавська область.
  2. Рішенням 35 сесії І скликання Глобинської міської ради № 397  від 22 травня 2018 року відмовлено  гр.Вітвіцькій Наталії Павлівні, у дозволі на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12 га, для ведення особистого селянського господарства, місце розташування: м.Глобине, вул.Садова, Глобинський район, Полтавська область.
  3. Рішенням 35 сесії І скликання Глобинської міської ради № 428  від 22 травня 2018 року відмовлено  гр.Ситнику Миколі Володимировичу у дозволі на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,00 га, для ведення особистого селянського господарства, місце розташування: с.Бориси, Глобинської міської ради, Глобинського району, Полтавської області.