До відома платників податків Глобинської громади!

Дата: 21.05.2018 21:05

Повідомляємо, що на розгляд сесії міської ради планується винести питання «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Глобинської міської ради  на  2019 рік» та «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Глобинської міської ради  на  2019 рік».

Відповідно до статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» виконавчий комітет оприлюднює проекти вказаних рішень для ознайомлення та обговорення.

Пропозиції по проектах рішень приймаються до 15 червня (включно) за адресою: м.Глобине, вул. Центральна, 285 (фінансовий відділ), або за електронною адресою otg34@ukr.net .