Глобинська громада
Глобинський район, Полтавська область

Оздоровлення пільгової категорії громадян громади

Відділ соціального забезпечення виконавчого комітету міської ради, на виконання міської Програми «Соціальний захист», забезпечує постраждалих внаслідок чорнобильської катастрофи ІІ категорії та демобілізованих військовослужбовців, які проходили військову службу в районах проведення антитерористичної операції та членів їх сімей путівками для проходження курсу санаторно-курортного лікування.

Санаторно-курортне лікування проводиться у санаторно-курортних закладах відповідного профілю лікування, що мають ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики.

Для проходження санаторно-курортного лікування у 2018 році з міського бюджету виділено 170 000, 00 грн.

В 2018 році придбано 4 санаторно-курортні путівки для осіб постраждалих внаслідок чорнобильської катастрофи другої категорії терміном 18 днів, на загальну суму 55728,00 грн. На даний час курс санаторно-курортного лікування пройшли дві особи.

Також проводиться відновне лікування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС першої та другої категорії  у Лікарні відновного лікування м.Кременчука.

В 2018 році для проходження відновного лікування у Лікарні відновного лікування м.Кременчука, взято на чергу 3 учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС першої та другої категорії, для лікування виділено з міського бюджету 32 000, 00 грн. Згідно побажань ліквідаторів лікування проводитиметься у вересні-грудні 2018 року.

З 1 червня 2018 року 12 дітей-інвалідів громади проходять курс оздоровлення в Кременчуцькому міському Центрі соціальної реабілітації дітей–інвалідів департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області.

Для проведення оздоровлення дітей-інвалідів з міського бюджету виділено 30 000,00 грн. та 38 500,00 грн. виділено для відшкодування транспортних витрат, пов’язаних з перевезенням дітей-інвалідів до Центру соціальної реабілітації, у супроводі з їх батьками.

Одночасно повідомляємо, що демобілізовані військовослужбовці, які проходили військову службу в районах проведення антитерористичної операції та не проходили відпочинок санаторно-курортних закладах і мають бажання пройти курс оздоровлення у 2018 році, можуть замовити путівку у відділі соціального забезпечення виконавчого комітету міської ради терміном на 12 днів, подавши наступні документи:

  • довідку для одержання путівки на відпочинок (з наданням оздоровчих послуг) за формою 070/о;
  • копію посвідчення учасника бойових дій або довідки про участь в АТО (видана військовими частинами або військкоматами);
  • копію паспорта;
  • копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру.

 

Начальник відділу соціального забезпечення виконкому міської ради

                          Л.В.Норенко

 « повернутися до списку новин