Шановні жителі Глобинської громади!

Дата: 22.06.2018 13:47

Фото без описуВідділом соціального забезпечення виконавчого комітету Глобинської міської ради проводиться моніторинг стану заборгованості із виплати заробітної плати суб’єктами підприємницької  діяльності, установами, організаціями та закладами, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів та які  розміщуються чи здійснюють свою діяльність на території  Глобинської громади.

За станом на 15.06.2018 року фактів наявності заборгованості із виплати заробітної плати не встановлено. У випадку, якщо Вам відомі факти щодо заборгованості із виплати заробітної плати, або такі несвоєчасні виплати заробітної плати мають місце стосовно Вас особисто  прохаємо повідомляти про це в будь-який зручний для Вас спосіб: шляхом безпосереднього звернення  до інспектора праці  відділу соціального забезпечення міськвиконкому Логвина О.В., начальника цього відділу Норенко Л.В. чи  керівництва  Глобинської міської ради, письмовим повідомленням  за адресою: вул. Центральна, 285, м. Глобине, зателефонувавши за номерами (05365) 2-42-78, (05365) 2-52-19, (05365) 2-42-53, або ж з відповідним повідомленням  на електронну  адресу: globino.mr@i.ua.

Глобинський міський голова                                                Станіслав Джусь