Визначено перевізників для роботи на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування

Дата: 26.06.2018 13:36

25 червня 2018 року виконавчим комітетом Глобинської міської ради проведено конкурс з визначення перевізників для роботи на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування.

Об'єктами конкурсу були два міські маршрути:

• маршрут №2 «Остапа Вишні – Аграрна», протяжністю 9,3 км
  • маршрут №4 «Володимирівська - Свинокомплекс», протяжністю 11 км

та один приміський маршрут №8 «Бориси-Глобине (через Яроші, Пироги, Опришки)», протяжністю 23км.

До участі у конкурсі подали документи і були допущені два претенденти: КП «Глобинське» Глобинської міської ради та ФОП Удод Віталій Володимирович.

У процесі конкурсу члени конкурсного комітету оглянули автобуси, запропоновані до перевезень, розглянули конкурсну документацію та заслухали пропозиції претендентів перевізників.

За результатами (детальніше тут) - переможцем на маршруті №2 визначено перевізника ФОП Удод Віталій Володимирович. Для перевезення передбачається автобус YOUYI ZGT місткістю 33 місця. На маршрутах №4 та №8 - КП «Глобинське» (автобуси ЕТАЛОН – 40 міс. та РУТА - 25 міс. відповідно).

Коментарі:

Сергій
2018-10-17 09:55:54

А де ж розклад руху маршруту №8 ?