До відома суб’єктів господарювання та фізичних осіб!

Дата: 26.06.2018 13:55

Повідомляємо Вам, що ставки туристичного збору, затверджені рішенням четвертої сесії  першого скликання Глобинської міської ради  за №9  від 12.01.2016 року  «Про затвердження Положення про туристичний збір на території Глобинської міської ради» діють на території Глобинської об’єднаної територіальної громади з 1 січня 2016 року без зазначення терміну дії.

Ставки єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, затверджені рішенням сімнадцятої сесії першого скликання № 22 від 02.02.2017 року «Про внесення змін до рішення четвертої сесії Глобинської міської ради першого скликання від 12 січня 2016 року № 8 «Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців по Глобинській міській раді» діють на території Глобинської об’єднаної територіальної громади з 1лютого 2017 року без зазначення терміну дії.

Ставки транспортного податку затверджені рішенням  вісімнадцятої сесії першого скликання № 111 від 06.03.2017 року  «Про приведення у відповідність до Податкового кодексу рішення четвертої сесії першого скликання Глобинської міської ради за №11 від12.01.2016 року «Про встановлення ставки податку на майно (в частині транспортного податку) на території Глобинської міської ради»  діють на території Глобинської об’єднаної територіальної громади з моменту прийняття без зазначення терміну дії.

Ставки  вище перерахованих податків  та збору діятимуть протягом 2019 року.

Глобинська міська рада