Шановні глобинці, жителі міста та громади!

Дата: 27.06.2018 09:02

Щиро вітаю вас із визначним державним святом — Днем Конституції України, основним законом держави, який не лише закріплює засади незалежності та суверенітету,  а й гарантує демократичні права та свободи громадян. Саме ці фундаментальні цінності кращі сини та доньки Батьківщини сьогодні захищають від ворожих зазіхань ціною власного життя та здоров’я.

У цей доленосний для всіх нас час маємо докласти максимальних зусиль та використати усі можливості задля того, щоб зберегти конституційний лад, відновити мир та спокій на нашій українській землі!

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, родинного затишку та злагоди, добробуту, оптимізму та вагомих досягнень, нових успіхів і звершень у житті та праці в ім’я процвітання нашої рідної України!

З повагою,
Глобинський міський голова                                   Станіслав Джусь