Нарада у міського голови: підсумки та плани

Дата: 17.07.2018 13:31

16 липня 2018 року відбулася нарада у міського голови за участю заступників очільника громади та керівників структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради.

Начальники відділів звітували про роботу підпорядкованих структурних підрозділів за ІІ квартал 2018 року та інформували про заходи, заплановані на ІІІ квартал 2018 року. Станіслав Джусь  звертав увагу на проблемні питання, пропонував шляхи їх вирішення з метою ефективного використання фінансових ресурсів та якісної роботи виконавчого органу ради. Особливу увагу приділено питанням будівництва та капітального ремонту,  заходам з благоустрою, а також питанням підготовки навчальних закладів до нового навчального року. За результатами розгляду питань міським головою дано відповідні доручення.