Проведена позапланова перевірка торгівельної мережі м.Глобине

Дата: 31.07.2018 15:32

Глобинським районним управлінням ГУ Держпродспоживслужби згідно наказу № 1607-ОД проведена позапланова перевірка торгівельної мережі м.Глобине в присутності представника від комісії міської ради.

Перевірено 2 агропромислових ринків та 10 операторів ринку, в т.ч. магазини «Оптовичок» та «АТБ». В обігу на ринках та продовольчих магазинах не виявлено фальсифікованого масла вказаних виробників. В основному проводиться реалізація масел торгових марок «Глобине», «Гармония», «Волошкове поле», «Ферма», «Білоцерківське», ПАТ «Яготинський маслозавод», ПАТ «Золотонішський маслозавод», ТОВ «Інтер мол» м.Днітро.

Реалізація вказаної продукції проводиться без порушень, просроченої продукції не виявлено. Крім того, в деяких магазинах виявлена підозріла продукція, а саме:

• ФОП Коваленко З.Г. (Глобине вул.Володимирівська, 201) виявлено масло крестьянское72% жиру, вартістю 16 грн виробництва Белорусь г.Воложин вул.Пушкіна, 60 ОАО «Воложинський молочний комбінат», на упаковці зазначений штрих код України.
  • ПП Назаренко Н.О. (м.Глобине вул. Центральна, 68) виявлено масло селянське солодко вершкове, ДСТУ 4399-2005 вартістю 15 грн. «Щедра Полтавщина» виробництва Харківський молокозавод вул.Китаєнко, 1. На упаковці зазначено вміст вершків та молока натурального.
  • ФОП Давидова Т.В. вул..Центральна, 335 м.Глобине, виявлено масло селянське солодко-вершкове 73 % жиру по 14 грн торгової марки «Молочні традиції» виробництва ТОВ «Еней» Житомирська область смт.Романів (04 146 21272), на упаковці зазначений вміст вершки та молоко натуральне.

Вказані види продукції припинені в реалізації для з’ясування питання для подальшого його використання.

За інформацією Глобинського районного управління

Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області