Дата: 09.08.2018 16:31

Керуючись п.8 ст.42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” скликаю 38  сесію Глобинської міської ради І скликання 21 серпня  2018 року   о 10.00 в залі засідань Глобинської міської ради.

На розгляд сесії винести питання:

1. Про введення штатних одиниць до закладів культури.
  2. Про   впорядкування штатних одиниць у навчальних закладах Глобинської  міської ради.
  3. Про   внесення  змін  в  структуру відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради.
  4. Про  делегування представника від Глобинської міської територіальної громади до Госпітальної ради Південного госпітального округа.
  5. Про передачу  з балансу виконавчого комітету Глобинської міської ради в оперативне управління Глобинському міському громадському формуванню  з охорони громадського порядку «Муніципальна міліція» мережі відеоспостереження за громадським порядком.
  6. Про списання матеріальних цінностей  виконавчого комітету Глобинської міської ради непридатних для подальшого використання.
  7. Про внесення змін та доповнень до Плану соціально-економічного розвитку Глобинської міської територіальної громади на 2018 рік.
  8. Про виконання бюджету Глобинської міської ради за І півріччя 2018 року.
  9. Про внесення змін і доповнень до  бюджету Глобинської  об’єднаної міської територіальної громади  на 2018 рік.
  10. Земельні питання.

Глобинський міський голова                          С.В. Джусь