Завдячуємо за гарні святкування

Дата: 20.08.2018 16:38

З найліпшими побажаннями добра, злагоди  миру і процвітання  відвирувало святкування Дня села Яроші, наснажене позитивом від   майстерних виступів артистів,  спортивних змагань, приємних сюрпризів і гарних подарунків, а головне продемонструвало  згуртованість жителів населеного пункту.

Саме в серпневі дні, вщерть налиті сонячним теплом,   Спасівською благодаттю, ароматом  садових врожаїв, збиранням дорідного збіжжя  святкуються дні сіл Яроші та Пироги. Цього річ  завдяки творчим зусиллям,  активній участі багатьох енергійних завзятих людей вдалося відчути і радість, і піднесення, і естетичне задоволення від цих  святкувань. Тож щиро і сердечно  організаційний комітет завдячує трудовим колективам:

СФГ " Верест"- голова Станіслав Голобородько, ТОВ АФ "Хлібодар" - директор Петро Кочерга за фінансову та  активну організаційну допомогу; Пирогівської школи - директор Володимир Лисенко, ДНЗ          " Казка" - завідувач Маргарита Підорець , відділу культури виконавчого     комітету Глобинської міської ради -  очільник Олександр Шайнога за  ефективну співпрацю.   Також слова щирої подяки висловлюємо  Юрію Головні, Михайлу Коліснику, Григорію Шевченку, Сергію Голобородькові,  керівникам магазину "Оптовичок", Володимиру Афтенію, Юрію Бутку, Дмитру Даценку за фінансове сприяння у проведенні заходів.  Приємним сюрпризом на святкуваннях стали вітання та подарунки від народного депутата Костянтина Жеваго. Дякуємо Любові Качмар   за теплі слова  і вручення призів.

Велика подяка  всім активним учасникам підготовки та проведення дійства  Любові Губенко, Лілії Шакун,  Валентині Халявко, Надії Онуфрієнко, Валентині Гудим, Володимиру Пікулю, Яніні Волос, Лідії Мацак,  Ліні Микитюк, Юрію Бутку, Світлані Волос, Юлії та Лілії Приваловим, Віталію Губенко, Дарині Шакун, Валерії Бондаренко, Богдану Тарасенку, Олександру Матвійцю,  Володимиру Підцерковному, Наталії Торубарі, Вірі Підорець, Марині Чубик, Сніжані Бугаєць, Ніні Курило, Сніжані Бейгул.   Щиро завдячуємо танцювальному колективу "Сузір'я",  народному аматорському оркестру «Орфей», учасникам художньої самодіяльності села Бориси на чолі зі старостою Валентиною Демченко. Особлива подяка всьому творчому колективу Радалівського Будинку культури за світорадні відчуття, блискуче підготовлену театралізовану програму.   Приємно висловити подяку Землянківському сільському голові Черепу Андрію за     всебічну підтримку і в художньому, і в технічному плані свого колективу.

Добра Вам, шановні!

Сподіваємося на добре організоване дозвілля наступного року.

Староста Пирогівського старостинського округу     Тамара  Кір'ян

На фото фрагменти свята в Ярошах.