Відсвяткували день села у Бабичівці

Дата: 21.08.2018 10:24

19 серпня на яблуневий спас в с. Бабичівка відзначали День села. З ранку у місцевій Свято-Преображенській церкві отець Богдан освятив яблука. Для дітвори були атракціони, батути, гірки, квадрацикли. На урочисту частину прибув міський голова Станіслав Джусь, який разом із старостою Станіславом Живолупом привітали жителів та гостей зі святами.

Цього ж дня самодіяльний колектив сільського клубу с. Бабичівка "Мрія" відзначав 5 річницю з дня створення. Керівник колективу - завідувач клубу Наталія Піценко. Після святкового концерту відбулися спортивні змагання із армспорту, які провів Віталій Мазур. Переможців було відзначено медалями, грамотами та грошовими подарунками. Потім односельців та гостей свята частували смачним пловом, який незмінно готує майстер своєї справи Федір Мазур, та гарячими смаженими сосисками від спонсора свята «Глобино-Агро». Після частування лунала жива музика і люди танцювали до самого вечора. Свято пройшло за підтримки Відділу культури, спорту, сім’ї та молоді виконавчого комітету Глобинської міської ради та спонсорської підтримки ТОВ НВП Глобинський свинокомплекс (директор - Пархоменко Р.М.), Сухомлина В.В., групи компаній "Арніка" та благодійного фонду "Разом з Кернел".

Староста Бабичівського старостинського округу                 Станіслав Живолуп