Буде відремонтовано більшу кількість доріг

Дата: 28.08.2018 16:24

Саме таке рішення прийняли депутати Глобинської міської ради  під часи роботи чергової сесії в серпні 2018 року. Це стало можливим за рахунок перерозподілу асигнувань міського бюджету, зменшивши видатки на оплату послуг (крім комунальних) та збільшивши   їх на "утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету".

Своїм рішенням міські депутати доповнили План соціально-економічного розвитку Глобинської міської територіальної громади на 2018 рік,   крім уже визначених для проведення ремонту доріг,  новими об’єктами.

Планується проведення  поточних ремонтів дорожнього покриття  ряду вулиць і провулків у місті Глобине  та селах громади. Всього додатково буде виконано ремонтних робіт  з  відновлення дорожнього покриття вулиць та ремонту тротуарів на загальну суму 1 360 700,11 грн.