Впевнений старт або Разом до Нової української школи

Дата: 03.09.2018 16:50

Початок нового навчального року, здавалося б, звичайна щорічна подія, але для вчителів та учнів цей  день осені постає в пам’яті відлунням першого шкільного дзвоника і початком сходження до вершин країни Знань.

03 вересня 2018 року  в усіх освітніх  закладах Глобинської міської ради  відбулося Свято Першого дзвоника. Сьогодні  розпочали навчання 1797 учнів закладів загальної середньої освіти, з них 216 першокласників – учнів Нової української школи.

Святкування Дня знань проходило  по-новому: проводили  патріотичні флеш-моби, цікаві квести, веселі руханки, облаштовували фотозони і т.д., запрошували  дітей у «казкову подорож» по локаціях.

Ми живемо в XXI сторіччі, де важливо бути креативним, уміти критично мислити і працювати в команді!

Бажаємо усім успішного навчального року, міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії та творчих здобутків. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця і наповнюють їх святковим настроєм!