Про наявність безкоштовної путівки до Українського дитячого центру «Молода гвардія» (м. Одеса)

Дата: 12.09.2018 11:50

Відділ культури, спорту, сім’ї та молоді виконавчого комітету Глобинської міської ради повідомляє про наявність 1 безкоштовної путівки до Українського дитячого центру «Молода гвардія» (м. Одеса).

Основні умови: відсутність протипоказань за станом здоров’я, наявність карти щеплень, невикористання бюджетних коштів на оздоровлення та відпочинок у 2018 році.

Оздоровча зміна: з 27.09.2018 до 17.10.2018 р.

Пільгові категорії:

• Діти-сироти;
  • Діти, позбавлені батьківського піклування;
  • Діти з інвалідністю, здатні до самообслуговування;
  • Діти, один з батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту;
  • Діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції;
  • Діти, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф;
  • Діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків;
  • Діти із малозабезпечених сімей;
  • Діти із багатодітних сімей;
  • Діти, взяті на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Вікова категорія: від 7 до 17 років включно.

Вартість проїзду   з Полтави до Одеси і з Одеси до Полтави для дітей до 14 років – 478,00 грн., з 14 до 17 років – 556,00 грн.

До Полтави батьки везуть дітей самостійно.

Збір групи у Полтаві 26.09.2018 р. близько 18-30.

Бажаючим звертатися за телефонами не пізніше 16.09.2018 до 17-00: 0997979537, 0683944195 (контактна особа -  головний спеціаліст відділу культури, спорту, сім’ї та молоді Дьяченко Оксана Григорівна).