Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Оголошення

Дата: 14.09.2018 15:02
Кількість переглядів: 811

Виконком Глобинської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та енергоменеджменту виконавчого комітету Глобинської міської ради (до обов’язків за посадою входять функції енергоменеджера). 

Вимоги до кандидатів: громадянство України, освіта базова вища економічна або технічна за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, володіння діловою українською мовою, вільне володіння ПК на рівні користувача.

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2 ДС), дві фотокартки 4×6 см, копія документів про освіту, копія паспорта, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних). Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м.Глобине, вул. Центральна, 285.

Телефон для довідок: 28-3-14, 24-6-07.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень