Відшуміло свято села Новомосковське

Дата: 24.09.2018 16:59

22 вересня 2018 року в Глобинській громаді відсвяткували День села Новомосковське, яке подарувало місцевим жителям та гостям море емоцій та позитиву.

Рівно рік тому створено Новомосковський старостат, який обєднав три села: Кордубанове, Новомосковське та Старий Хутір. Та вже зараз люди з приємністю сприймають як формат роботи, так і зміни, які відбулися в старостаті за цей короткий термін. Чимало зусиль до цього доклав обраний в листопаді 2017 році староста Новомосковського старостинського округу Олег Клімов.

Привітав зі святом мешканців села Новомосковське Глобинський міський голова Станіслав Джусь, побажавши стабільного розвитку старостату та всій громаді, успіхів, миру, добра, міцного здоров'я, достатку, родинного затишку і комфорту всім місцевим жителям.

Гарний настрій, позитивні емоції дарували всім присутнім на святі талановиті колективи та учасники святкового концерту. Жителі села залюбки приймали участь у веселих конкурсах та танцях, а дітлахи мали змогу весело провести час на атракціонах.