Глобинська школа мистецтв – творча майстерня юних талантів

Дата: 01.10.2018 16:02

Значний вклад у розвиток творчих здібностей дітей Глобинської громади  вносить Глобинська дитяча школа мистецтв. З кожним роком контингент дітей бажаючих розвинути свої творчі здібності зростає і на даний час в ній навчається 290 учнів. Глобинська ДШМ має чотири відділи це – відділ образотворчо-хореографічний (187 учнів), відділ фортепіано-теоретичний та вокалу (50 учнів), відділ народних інструментів (28 учнів), відділ духових інструментів (25 учнів).

Педагогічний колектив школи складає 13 викладачів класів: фортепіано, домри, гітари, баяну, скрипки, вокалу, духові інструменти, синтезатору, образотворче мистецтво, хореографії, теоретичні дисципліни, хору. При школі діє хореографічний колектив «Флорес».

Про успішну діяльність цього закладу свідчать досягнення, яких добиваються учні та викладачі приймаючи участь в різних фестивалях та творчих конкурсах.

Адже, викладачі та вихованці школи мистецтв є переможцями багатьох конкурсів з мистецьких жанрів. Так, зокрема у 2018 році спільними зусиллями учнів та викладачів отримано відзнаки у 21 конкурсі:

1. Всеукраїнський  фестиваль виконавців на струнних інструментах «Провесінь» Рилов Данило (ІІІ місце), Бігдан Вікторія(ІІІ місце), викладач Мамедова Ж.Д., концертмейстер Мохонько А.А.

2. Всеукраїнський  конкурс  юних виконавців на народних інструментах «Віртуози Сумщини» Козуб Артем (ІІІ місце), викладач  Мамедова Ж.Д., концертмейстер Мохонько А.А.

3. Міжнародний інструментальний конкурс Євгена Станковича

Рилов Данило (ІІІ місце), Бігдан Вікторія (ІІІ місце), викладач  Мамедова Ж.Д., концертмейстер Мохонько А.А.; Супрун Анастасія (ІІІ місце),           викладач Мохонько А.А.

4. Обласний конкурс виконавської майстерності учнів мистецьких шкіл «Музичний вернісаж» Супрун Анастасія (ІІІ місце), викладач Мохонько А.А.; ансамбль піаністів у складі Антонець Анастасії та Дорошенко Євгенії (ІІІ місце); Ансамбль піаністів у складі Ткаченко Альони та Влізько Дарини (ІІ місце), викладач Солод Е.І.

5. Обласний конкурс учнівської майстерності «Юний віртуоз Полтавщини» Алі Рафік (ІІ місце), Власенко Дмитро (ІІ місце),Кузьменко Андрій (І місце), Кіптіло Руслан (І місце), викладач  Мушій Б.Б., концертмейстер Довженко В.О.

6.Всеукраїнський конкурс виконавського мистецтва гри на духових інструментах «Полтавська битва» Алі Рафік (ІІ місце), Власенко Дмитро (ІІІ місце), Кіптіло Руслан ( ІІІ місце),Залогін Артем (ІІІ місце), викладач  Мушій Б.Б., концертмейстер Довженко В.О.

7.Міжнародний конкурс «Аккорди Хортиці» Кіптіло Руслан (ІІ місце), викладач  Мушій Б.Б., концертмейстер Довженко В.О.

8.Обласний конкурс  учнів художніх відділень «Герої сьогодення очима дітей» Чайка Оксана (ІІ місце), Галушка Софія (ІІ місце), викладач Кошиль В.Г.

9.Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об`єднаймося ж брати мої» Цілуйко Юлія – переможець, викладач  Кошиль В.Г.

10.Обласний конкурс образотворчого мистецтва «Світ навколо нас» Цілуйко Юлія (ІІІ місце), Старченко Денис (ІІІ місце), Коноваленко Анна (ІІІ місце), викладач  Кошиль В.Г.

11.Регіональний конкурс образотворчого мистецтва «Барви рідної землі» Цілуйко Юлія  (Гран- прі), Старченко Денис (І місце), викладач Кошиль В.Г.

12.Всеукраїнський конкурс плакатів «Я Україна»Цілуйко Юлія (І місце), викладач Кошиль В.Г.

13.Обласний конкурсу виконавської майстерності учнів мистецьких шкіл «Музичний вернісаж» Брашован Анна (ІІ місце), викладач Довженко В.О.; Ракович Надія (ІІ місце), Затуливітер Ванесса (Гран прі), викладач Потоцька Ю.О.

14.Всеукраїнський конкурс «Соловейко України» Брашован Анна (ІІ місце)

15.Міжнародний фестиваль конкурсу мистецтв м. Дніпро Кондуфор Арсен (І місце), викладач Довженко В.О.

16.Міжнародний конкурс мистецтв «Соняшник» Затуливітер Ванесса (І місце), Бойко Софія (І місце), викладач Потоцька Ю.О.

17.Всеукраїнський вокально-хореографічного фестиваль «Зіркове літо» Бойко Софія (І місце), викладач Потоцька Ю.О.

18.Всеукраїнський вокально-хореографічного фестивалю «Зіркове літо» танцювальний колектив «Флорес» середня група (І місце), керівник Дударь В.В.

19.Обласний конкурс народно-сценічного танцю «Джерела надії» танцювальний колектив «Флорес» старша група (ІІІ місце), керівник Дударь В.В.

20. Міжнародний конкурс мистецтв «Соняшник» танцювальний колектив «Флорес» старша група (Гран прі), танцювальний колектив «Флорес» середня група (І місце) ), керівник Дударь В.В.

21. Всеукраїнський конкурс хореографічного мистецтва «MEGA FEST ARTS» танцювальний колектив «Флорес» молодша група (І місце), керівник Дударь В.В.

Пересвідчитися в майстерності учнів  Глобинської школи мистецтв не раз мали змогу і глобинці, як  під час виступів юних талантів на святкових заходах в  Глобинській громаді, так і під час  щорічних  звітних концертів  вихованців закладу перед жителями міста та громади.