Привітання міського голови до Дня працівників освіти

Дата: 04.10.2018 14:54

Дорогі освітяни! Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

Висловлюю Вам сердечну вдячність за високе служіння обраній справі, адже саме зусиллями вчителя твориться майбутнє нашого краю та всієї України.

Тож нехай Ваша щоденна праця примножує добро, буде легкою і радісною від щирої любові до учнів, повниться світлою вірою у власні сили, знання і високе призначення на землі – бути Вчителем!

Бажаю Вам, дорогі педагоги, міцного здоров’я, відчуття повноти життя, натхнення та невичерпних творчих сил. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях постійними супутниками будуть успіх і удача!

З повагою,

Міський голова                                                                Станіслав ДЖУСЬ