Дата: 08.10.2018 16:05

Фото без описуКеруючись п.8 ст.46 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні” скликаю 40 сесію Глобинської міської ради І скликання 18 жовтня 2018  року о 10.00 в залі засідань Глобинської районної ради.

На розгляд сесії винести такі питання:

1. Про затвердження акту списання водонапірної металевої вежі, яка знаходиться в с.Семимогили.
  2. Про затвердження розпорядження міського голови №283/02-05-АГП від  08.10.2018 року «Про погодження передачі в суборенду транспортного засобу Глобинської міської територіальної громади, переданого в оренду КП «Глобинське».
  3. Про внесення змін до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Глобинської міської ради на 2017-2020 р.
  4. Про внесення змін та доповнень до Плану соціально-економічного розвитку Глобинської міської територіальної громади на 2018 рік.
  5. Про затвердження розпоряджень.
  6. Про внесення змін і доповнень до  бюджету Глобинської  об’єднаної міської територіальної громади  на 2018 рік.
  7. Земельні питання.

Глобинський міський голова                              Станіслав Джусь