Святкові вітання міського голови

Дата: 12.10.2018 08:15

Дорогі  глобинці! Шановні жителі Глобинської громади!  Щиро вітаю вас  із Днем захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці  та Днем українського козацтва!

Це свята, які єднають країну, спонукають усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами. Нині, коли на східних теренах України точиться боротьба за незалежність і суверенітет держави, маємо бути гідними спадкоємцями духовних цінностей та продовжувачами багатих традицій і славних справ предків.

У ці святкові дні віддаємо шану тим,  чий святий обов’язок – захищати рідну землю, боронити свою правду – своєю силою і своєю волею.

Тож, бажаю всім нам мирного неба, незламного національного духу, злагоди та єднання в ім’я нашої єдиної і славної неньки України!

Слава Україні! Слава Героям!

З повагою,

Глобинський міський голова                 Станіслав Джусь