A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Нова українська школа: кроки першого місяця роботи

Дата: 12.10.2018 13:23
Кількість переглядів: 1680

З 1 вересня 2018 року  217 першокласників закладів загальної середньої освіти Глобинської ОТГ  навчаються за новою методикою. Вони не отримують оцінки у щоденники, а вчителі намагаються розкрити у дітях приховані таланти, створити умови, за яких учні самі хотіли б іти до школи. Реформа також передбачає переобладнання навчальних класів та оновлення дидактичних матеріалів.

На початок вересня новий освітній простір був створений лише  у декількох школах громади. Пройшов перший місяць навчання. Міський голова Станіслав Джусь та заступник міського голови Галина Токаренко завітали у заклади освіти з метою вивчення реального стану справ  по  НУШ.

«Департаментом освіти і науки облдержадміністрації передано в громаду фабрики друку і ноутбуки  на 3 перші класи, з 13 необхідних. Зрозуміло, що  відділ освіти повинен  забезпечити всі перші класи новим обладнанням, - зазначила при зустрічі  начальник відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради Світлана Надтока. - Тому, з місцевого бюджету було виділено близько  780 тис.грн на комп’ютерну техніку (ноутбуки, мультимедійні та інтерактивні комплекси, принтери, ламінатори). Тендер проведено. На сьогодні це питання вже вирішено остаточно: всі школи забезпечені стовідсотково. Також, на даний час,  всі вчителі перших класів мають своє робоче місце – стіл, стілець, шафи. Для дітей облаштовано зони відпочинку з іграшками, пуфами та безкаркасними кріслами. Найближчим часом до шкіл будуть направлені підручники для школярів, які вже знаходяться у відділі освіти. З нетерпінням чекаємо і дидактичні матеріали. Наразі єдиним, чого найбільше не вистачає освітнім закладам, лишаються одномісні парти, на які держава виділила 213 тис.грн.  Договори укладені з фабриками, перші  поставки чекаємо на кінець жовтня. Великі терміни поставок зумовлені тим, що підприємства не встигають виконувати об’єми робіт» - пояснює начальник відділу освіти.

Також, міський голова поцікавився  щодо виплат надбавки за престижність праці для педагогічних працівників, що працюють в умовах НУШ. «З вересня місяця педагоги, які працюють з першими класами отримають надбавку за престижність в розмірі 30%» - зазначила Світлана Надтока.

За результатами  зустрічі міський голова Станіслав Джусь дав доручення  щодо постійного моніторингу  заходів по забезпеченню вчасного і сумлінного виконання договорів по поставках навчальним закладам шкільних меблів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень