День села Жуки 2018

Дата: 17.10.2018 16:45

Жовтень. Рідним селом крокує красуня осінь. Багряні листочки злітають на зморену землю. Закінчуються польові роботи. Мої натруджені земляки мають час перепочити, підвести підсумки хліборобського року.

В чудовий сонячний  день 14 жовтня ми святкували День села, православне свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та День захисника України. Всіх, хто завітав на свято в фойє будинку культури, зустрічала виставка виробів народних умільців. Це чудові яскраві вишивки бісером Наталії Артюх, Світлани Заїки, Галини Туренко, вишивки хрестиком Наталії Пільтяй, аплікації соломкою Ганни Гури, картини Надії Коломієць. Дитячий садочок «Сонечко» представив вироби та малюнки виготовлені руками вихованців та вихователів, а школа представила малюнки та вироби учнів початкових класів (класоводи Світлана Гордієнко та Тетяна Сухомлин ). На свято завітала наша односельчанка Наталія Швець (Магда), яка нині проживає в с.Гориславці. Вона зачарувала своїми плетеними виробами з паперу. А її подруга, Валентина Гришачкіна, викликала захоплення своїми  в’язаними гобеленами.

Свято розпочалося з важливої події - відкриття тренажерного залу. Символічну стрічку перерізали міський голова Станіслав Джусь та староста Жуківського старостинського округу Ольга Козіна. Молодь села отримала можливість розвивати силу, використовуючи спортивні пристрої (штанги, гантелі) та зміцнювати м’язи  на велотренажері  Для урізноманітнення спортивних занять придбали лавки для жиму та стійки для присідань. Ініціативні жителі села зібрали для цієї мети 3 333 грн., а з міського бюджету виділено 30 000грн.

Свято продовжувалося на сцені сільського будинку культури. Ведуча Ірина Козерло побажала односельцям чудового осіннього настрою, бо ж відзначали свято рідної землі, свято кожного, хто тут народився, виріс, живе і працює. За доброю традицією на початку свята слово взяла господиня та берегиня села - староста Ольга Козіна.  Глобинський міський голова  Станіслав Джусь залюбки приєднався до щирих привітань та вручив подяки художньому керівнику Жуківського сільського будинку культури Марині Мамон (Малаховій), завідуючій будинком культури Ганні Гурі та завідуючій ДНЗ «Сонечко» Юлії Малаховій. В знак подяки міському голові вручили коровай. А далі розпочався святковий концерт. Свої пісні, танці і гумор аматори сцени подарували захисникам країни: воїнам-афганцям, учасникам ліквідації на ЧАЕС, учасникам АТО та учасникам другої світової війни. Усім було вручено цінні подарунки від міської ради та фермерських господарств. Учасників свята почастували смачним короваєм.

А в той час біля будинку культури розгорнули козацькі розваги, які очолював отаман Руслан Гошко. Дві команди юних козаків змагалися в силі, спритності, розумі та танці. Переможці отримали цінні подарунки.

Довгоочікуваним був розіграш святкової лотереї. Розіграли 165 призів, які безкоштовно надали місцеві приватні підприємці та керівники фермерських господарств.

Щиро дякуємо всім, хто надав допомогу аби наше свято відбулося! А це щирі, щедрі та небайдужі люди. З приємністю називаємо всіх, хто завжди готовий подати руку підтримки: Глобинська міська рада - Джусь С.В., ТОВ «Лан-Агро» - Писанка О.І.,  ТО «Глобино-Агро» - Петренко О.Г., СФГ «Астра.» - Горобець І.М., СФГ «С.Барвінок»- Співак В.Ф., СФГ «Вишиванка» - Співак І.Ф., СФГ «Гарт»-Момсик П.І., ФГ «ВОТАНІ»-Мошта В.В., а також Кекух С.І., Ведмідь В.Г., Гольонко О.Г., Фролов Р.В., Збираник О.В., Царьков А.Л., Глобинське споживче товариство.

Особлива подяка учасникам художньої самодіяльності, які створили хороший настрій, підняли шквал емоцій, налагодили позитив та створили гармонію.

Вдячність нашим поварам, які смачно приготували куліш та вареники: Гавриловець В.Ю., Піценко Л.П.,Покотило Л.В, Горпиняк М.П., Нектовенко Г.П., Разсуковська В.В.,Козюра К.П., Мнушко Г.М.

Дякуємо керівництву ТОВ «Глобино-Агро» за безкоштовне частування смачними сосисками.

Свято вдалося завдяки організаційному комітету у складі Ганни Гури, Марини Мамон (Малахової), Світлани Заїки, Марії Терещенко та керівнику Жуківського старостинського округу Ользі Козіній.

До пізнього вечора під високим зоряним небом звучала музика, лунав веселий гомін. Село співало, танцювало та пригощалося смачними шашликами. Позитивних вражень, отриманих на святі має вистачити всім до наступного року, щоб знову зібратися великою дружньою сільською родиною і гарно відпочити.

Завідуюча Жуківським СБК

Ганна Гура

Козацькі розваги

Вiдкриття тринажерного залу