A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Організація надання соціальних послуг сім’ям з дітьми у громаді

Дата: 19.10.2018 11:20
Кількість переглядів: 1199

Одним із завдань відділу соціального забезпечення виконавчого комітету Глобинської міської ради є соціальний захист сімей з дітьми, дітей громади, в тому числі дітей з інвалідністю.

Протягом 2018 року спеціалістами Відділу надано 98 соціальних послуг сім'ям з дітьми. Надавалась допомога у в оформленні документів (посвідчення багатодітної родини, паспорта громадянина України, свідоцтва про народження); щодо захисту майнових, житлових та інших прав дитини, в отриманні реєстрації, місця проживання/перебування; в організації тимчасового проживання, виховання дітей для здобуття освіти, з метою подолання складних життєвих обставин батьків. Проводилася робота по виявленню та обстеженню умов проживання сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. За сприяння спеціалістів відділу, громадянам надавалася грошова допомога на лікування, жителі громади забезпечувалися  твердим паливом, одягом тощо. Надаються роз’яснення та допомога в  оформленні пільг, субсидій, державних допомог.

На постійному  контролі -  цільове використанням коштів державної допомоги при народженні дитини і створенням належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей. Спеціалісти відділу постійно проводять обстеження житлово-побутових умов проживання сімей, які потребують допомоги, інспектування сімей з дітьми, так у 2018 році проведено 136 обстежень. За результатами кожного обстеження складається Акт обстеження житлово-побутових умов проживання.

Відділом у 2018 році взято на облік 11 сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах. Протягом року 6 сімей знято з обліку у зв'язку з подоланням складних життєвих обставин. На даний час на обліку перебуває 5 сімей з дітьми. Спеціалістами відділу постійно проводять роботу з даними сім’ями щодо подолання складних життєвих обставин.

Відділ веде облік осіб, із числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, місцем походження, яких є Глобинська територіальна громада, на даний час на обліку перебуває 66 осіб.

При виконкомі Глобинської міської ради діє Комісія з питань захисту прав дитини, основним завданням якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

Щомісячно спеціалістами відділу проводиться підготовка матеріалів до розгляду на Комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі міської ради. До засідання Комісії проводиться відповідна робота з сім’ями.

В 2018 році підготовлені матеріали на 8 засідань Комісії на яких розглянуто 44 питання порядку денного. За результатами проведених засідань прийняті відповідні рішення, підготовлені рекомендації, висновки та подані матеріали на розгляд виконавчого комітету.

За сприяння спеціалістів відділу в червні 2018 року 12 дітей-інвалідів громади пройшли курс оздоровлення в Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів департаменту соціального захисту населення виконкому Кременчуцької міської ради, троє дітей – інвалідів забезпечуються підгузниками відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1301 від 03.12.2009 року «Про затвердження Порядку забезпечення інвалідів і дітей-інвалідів технічними та іншими засобами».

Протягом року одноразову грошову допомогу на лікування надано 8 дітям-інвалідам на загальну суму 23 000,00 грн.

Сім’ї з дітьми громади перебувають на щоденному контролі у спеціалістів відділу соціального забезпечення.

 

Начальник відділу соціального

забезпечення виконавчого комітету міської ради                  Л.В.Норенко

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень