Виконання топографо-геодезичних робіт на території міста Глобине

Дата: 22.10.2018 11:30

На виконання рішення тридцять п’ятої сесії першого скликання Глобинської міської ради від 22.05.218 року №357 «Про оновлення та внесення змін до генерального плану міста Глобине Полтавської області затвердженого рішенням п’ятнадцятої сесії першого скликання Глобинської міської ради №50 від 21.02.2012 року» з жовтня 2018 року по січень 2019 року будуть виконуватись топографо-геодезичні роботи на території міста Глобине, з метою виготовлення планів у масштабі 1:2000. Роботи будуть виконуватися із застосуванням безпілотних літальних апаратів.

Замовник робіт – виконавчий комітет Глобинської міської ради.

Виконавець робіт – приватне підприємство «ГЕОПРОЕКТ».

Прохання, до фізичних та юридичних осіб, по можливості, надавати доступ до приватної території, для забезпечення точного геодезичного знімання та складання більш інформативних картографічних матеріалів. Працівники ПП «ГЕОПРОЕКТ» матимуть при собі відповідні посвідчення.