Відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 24.10.2018 10:36

23 жовтня 2018 року відбулося засідання виконавчого комітету Глобинської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Станіслава Джуся.

На розгляд внесено 24 питання. Начальник відділу соціального забезпечення виконкому міської ради Людмила Норенко доповідала про проведену роботу ради опіки і піклування та комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Глобинської міської ради за 9 місяців 2018 року, про організацію роботи щодо заходів у сфері запобігання, протидії домашньому насильству та торгівлі людьми на території громади. Також прийнято рішення про виділення одноразової адресної грошової допомоги громадянам Глобинської територіальної громади та інші питання, пов’язані з роботою ради опіки і піклування та комісії з питань захисту прав дитини.

Начальник відділу освіти міськвиконкому Світлана Надтока доповіла  про організацію харчування школярів навчальних закладів Глобинської міської ради та про закріплення територій обслуговування за закладами дошкільної освіти. Було прийнято рішення закріпити за закладами дошкільної освіти Глобинської міської ради території обслуговування, а саме:

1. За Глобинським закладом дошкільної освіти № 1 «Дзвіночок» Глобинської міської ради :
  • вулиці Центральна (від №118 до кінця), Сонячна, Квіткова, Травнева, Садова, Пушкіна, Глоби, Рєпіна, Лесі Українки, Лялі Убийвовк, Весняна, Козацька, Виноградна, Зоряна, Панаса Мирного, Комарова, Промкооперації, Кооперативна, Мічуріна, Південно-Кільцева, Шкільний бульвар, Нечуя-Левицького, І.Четверікова, Тімірязєва, Затишна, Остапа Вишні, Лермонтова, Приглєбова, Набережна (від №112/8 до кінця), Юності, Принасипна, Українська, Феодосія Рогового.
  • провулки Лялі Убийвовк, Остапа Вишні, Садовий, Південно-Кільцевий, Шкільний, Тімірязєва, Лікарняний, Пушкіна, Лермонтова, Дружній, Юності.
  • тупіки Лікарняний,  Південно-Кільцевий, Принасипний, Садовий.
  • село  Новодорожне, Черевані, Шепелівка.
  1. За Глобинським закладом дошкільної освіти № 4 «Зірочка» Глобинської міської ради:
  • вулиці Незалежності, Чайковського, Зарічна, Європейська, Шумейка, Героїв Краснодону, Зої Космодем’янської, Привокзальна, Скиби, Лисенка, Зигіна, Чкалова, Корольова, Миру, Калинова, Української Армії, Флотська, Лізи Чайкіної, Олега Кошового, Челюскіна, Франка, Маяковського, Івана Кожедуба, Базарна, Горького, Дружби народів, Польова, Короленка, Героїв Чорнобиля, Раїси Кириченко, Мелодійна, Лобановського, Аграрна, Володимирівська, Промислова, Заводська, Павлика, Вишнева, Армійська, Дніпровська, Молодіжна, Зелена, Яблунева, Богуна, Космонавтів, Набережна, Центральна (з початку до №118), Білозірна, Котляревського,
  • провулки Робочий, Новий, Аграрний, Дежнєва, Ломоносова, перший та другий Інкубаторні, Базарний, Технічний, Тобілевича, Франка, Армійський, Челюскіна, Маяковського, Грабовського, Чкалова, Український, Котляревського, Набережний, Молодіжний.
  • тупіки Челюскіна, перший тупік Челюскіна, Залізничників, перший, другий, третій тупіки Горького, З. Космодем’янської, Медовий, Інтернатний, Автопарківський,  Робочий, Маяковського, перший тупік  Маяковського, перший, другий, третій тупіки Лисенка, Інкубаторний, Єлеваторний, Чкалова, Набережний
  • села Старий Хутір, Кордубанове, Новомосковське.
  1. За Глобинським закладом дошкільної освіти № 3 «Ясенок» Глобинської міської ради:
  • вулиці Єсеніна, Полтавська, Б.Хмельницького, Л.Толстого, Гоголя, Полтавський шлях, Ціолковського, Коцюбинського, Привітна,  Східно-Кільцева, Гагаріна, Берегова, Державності, Шкільна, Шевченка, С.Разіна, Степова, Бубнарівська, Курченка.
  • пров.Матросова, Миколи Плиски, Тихий, Східний, Б. Хмельницького, Гагаріна, Державності, Степовий.
  • тупік Гагаріна
  • село Семимогили.
  1. За Опришківським закладом дошкільної освіти «Сонечко» Глобинської міської ради :

села Опришки, Битакове Озеро, Мар’їне.

1. За Пирогівським закладом дошкільної освіти   «Казка» Глобинської міської ради:

села Пироги, Яроші, Бориси.

1. За Жуківським закладом дошкільної освіти «Сонечко» Глобинської міської ради:
  • села  Жуки, Коломицівка, Павлівка, Новоселівка.

Про стан пасажирських перевезень на території Глобинської міської  ради інформував присутніх Сергій Пономарьов, начальник відділу житлово-комунального господарства та благоустрою виконкому міської ради. Він наголосив на тому, що Глобинською міською радою відшкодовується значна дотація за перевезення пасажирів; повідомив, що з метою економії паливно-мастильних матеріалів автобуси «Рута» (перевізник - КП «Глобинське») переводяться на газове обладнання.

Зацікавлення у членів виконавчого комітету викликало питання про розробку проекту Плану соціально-економічного розвитку Глобинської міської територіальної громади на 2019 рік. Під час доповіді Володимир Бондарь зауважив, що діяльність громади повинна бути плановою та обгрунтованою.
З цією метою відділом соціально-економічного розвитку, інвестицій та енергоменеджменту міськвиконкому розроблено форму пропозиції ідей та створена робоча група з розроблення проекту Плану соціально-економічного розвитку Глобинської міської територіальної громади на 2019 рік. Рішення будуть прийматися робочою групою на основі аналізу заявок, виходячи з
відповідності стратегічним пріоритетам  Стратегії розвитку громади.

Рішенням виконавчого комітету було встановлено ТОВ „НАШЕ ТЕПЛО“ тариф на теплову енергію на 4 квартал 2018 року для Глобинської  центральної районної лікарні

Серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет, також було питання про  погодження режиму роботи об’єктів  торгівлі, зміни в квартирному обліку громадян та ін.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.