Об’єднані любов’ю до пісні

Дата: 24.10.2018 11:58

Фольклорний колектив «Калина» в міському будинку культури імені І.Франка було створено для організації дозвілля людей старшого покоління та розвитку художньої самодіяльності. Опікуються його діяльністю завідуюча міським будинком культури імені І.Франка Валентина Базарова та фахівець із 40-річним стажем роботи, художній керівник Олександр Шкірко.

У репертуарі колективу переважають фольклорні пісні: ліричні та жартівливі. А учасники колективу гарно співають як акапельно, так і під супровід музики, демонструючи достатній рівень виконавської майстерності.

Приємно, що наша «Калина» набуває популярності за межами Глобинської громади. На Покрову фольклорний колектив «Калина» став учасником святкових заходів з нагоди Дня захисника України у Броварках та Пустовійтовому.