Учні Глобинської ОТГ взяли участь в обласному зборі юних екологів

Дата: 24.10.2018 14:46

З 9 по 11 жовтня 2018 року на базі дитячо-юнацького оздоровчого табору «Еколог» проводився обласний збір юних екологів та дослідників сільського і лісового господарства, учасників обласних та всеукраїнських конкурсів, акцій, проектів еколого-натуралістичного напряму «Здобутки юних». Глобинську ОТГ представляла команда учнів Глобинської ЗОШ № 5 у складі: Царенко Інна Анатоліївна (керівник команди), Артюх Анастасія (капітан команди), Калюжна Карина, Коваленко Владислава та Левченко Олександр.

Вітали  учасників збору почесні гості: представники Департаментів освіти і науки, екології та природних ресурсів, обласного управління лісового та мисливського господарства, директор обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Бедніна В.Г,  а також художні колективи Опішнянського будинку культури.

Впродовж трьох днів команди-учасниці обмінювалися досвідом, презентували свої найкращі здобутки та досягнення.

Для юних екологів були організовані також різнопланові заходи. Зокрема, флешмоб «Зробимо разом», де всі учасники складали назву свого міста, району чи ОТГ, еколого-патріотичний квест, під час якого  кожна створена команда повинна була пройти 10 станцій,  пізнавально-розважальне шоу «Україна моя від А до Я»,  спортивно-розважальна естафета «Ми – за здоровий спосіб життя», тренінгова програма за участю працівників Комунальної установи «Обласний молодіжний центр» Полтавської обласної ради, Громадського об’єднання «UP: unigue people», а увечері діти мали змогу розважитися на екодискотеці.

Для  керівників команд працівниками Комунальної установи «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» було проведено заняття - тренінг «Подолаймо стрес разом». Також  керівники команд взяли участь у пізнавально-розважальному шоу «Наші вчителі можуть».

На завершення збору  було оголошено переможців обласних і всеукраїнських етапів  конкурсів та масових заходів еколого – натуралістичного спрямування у 2017-2018, яких  нагороджено  дипломами та грамотами. Серед нагороджених були і представники нашої громади:

• Вакуленко Анна, учениця Глобинської гімназії № 1,  за І місце у номінації «Стилізована ялинка» Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» та ІІІ місце в обласному конкурсі «Збережи ялинку»;
  • Полоцька Софія, учениця Пирогівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, за ІІ місце  у Всеукраїнському конкурсі «Український сувенір» та за пропаганду серед учнівської молоді руху по збереженню хвойних дерев в обласному конкурсі «Збережи ялинку»;
  • Захарченко Кіра, учениця Глобинської гімназії № 1,  за   ІІІ місце  у Всеукраїнському конкурсі «Український сувенір» та  за пропаганду серед учнівської молоді руху по збереженню хвойних дерев в обласному конкурсі «Збережи ялинку»;
  • Мацько Максим, учень Глобинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5, за ІІІ місце у заочній Всеукраїнській акції «День зустрічі птахів» та ІІ місце в обласному етапі даної акції;
  • Жук Катерина, учениця  Глобинської ЗОШ І-ІІ ступенів № 3, за пропаганду серед учнівської солоді руху по збереженню хвойних дерев в обласному конкурсі «Збережи ялинку»;
  • Цілуйко Юлія, учениця Глобинської гімназії № 1,  за   ІІ місце   в обласному конкурсі екологічних плакатів «Природа і люди»;
  • учні 4 класу Глобинської філії «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 4» Глобинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 за високий рівень виконання робіт в обласному етапі Всеукраїнської акції «День зустрічі птахів».

Цілуйко Юлія та Вакуленко Анна отримали, крім грамот, ще й грошову винагороду.

Також подяку обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді отримала Жадан Ольга Юріївна, вчитель початкових класів  Глобинської гімназії № 1, за організацію дослідницької діяльності, значний внесок в екологічне виховання дітей та учнівської молоді.