Про встановлення на 4 квартал 2018 року тарифу ТОВ «НАШЕ ТЕПЛО» на теплову енергію для споживачів другої групи, що виробляється котельнею за адресою: Полтавська область, м. Глобине, туп. Лікарняний, б.1

Дата: 26.10.2018 14:35

ГЛОБИНСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 23 жовтня 2018 року                                                                                             №263

Про встановлення на 4 квартал 2018 року

тарифу ТОВ «НАШЕ ТЕПЛО» на теплову енергію

для споживачів другої групи, що виробляється котельнею

за адресою: Полтавська область, м. Глобине, туп. Лікарняний, б.1

Відповідно до статті 28, ЗО Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, статті 7 Закону України „Про житлово-комунальні послуги“, статті 20 Закону України «Про теплопостачання», постанов Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869 „Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги“, від 3 жовтня 2007 року № 1198 „Про затвердження Правил користування тепловою енергією“, рішення десятої позачергової сесії сьомого скликання Глобинської районної ради від 28 жовтня 2016 року, ліцензії Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг про вид господарської діяльності ТОВ „Наше тепло“ від 01.09.2016 № 1518, договору оренди майна спільної комунальної власності територіальних громад Глобинського району від 15 липня 2016 року № 1, враховуючи пропозиції ТОВ «НАШЕ ТЕПЛО»,  виконком міської ради       ВИРІШИВ:

1. Встановити ТОВ „НАШЕ ТЕПЛО“ (Щава Р.П.) тариф на теплову енергію на 4 квартал 2018 року для Глобинської  центральної районної лікарні в сумі 1391,49 за 1 Гкал без ПДВ ., в т.ч. : на виробництво теплової енергії- 1316,13 грн. за 1 Гкал без ПДВ, постачання теплової – 7,11 грн. за 1 Гкал без ПДВ,  транспортування – 68,25 грн. за 1 Гкал без ПДВ .
  2. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 10 квітня 2018 року № 103 «Про встановлення тарифу ТОВ «НАШЕ ТЕПЛО» на теплову енергію для споживачів другої групи, що виробляється котельнею за адресою: Полтавська область, м. Глобине, туп. Лікарняний, б.1»
  3. Рішення набуває чинності з дня його прийняття.
  4. Відділу соціально-економічного розвитку та інвестицій виконкому міської ради (Бондарь В.В.) забезпечити оприлюднення рішення на офіційній сторінці Глобинської міської ради в мережі Інтернет.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Артюшенко О.І.

Міський голова                                                                       Джусь С.В.

Секретар виконкому                                                              Четверікова Н.І.