Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Повідомлення про проведення громадських слухань

Дата: 26.10.2018 15:50
Кількість переглядів: 743

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та на виконання рішення тридцять дев’ятої сесії першого скликання № 1009 від 19.09.2018 року «Про розроблення детального плану території по вулиці Миру, 44, с. Опришки, Глобинського району, Полтавської області, для будівництва Свято-Благовіщенського храму Української Православної Церкви Київського патріархату», виконавчий комітет Глобинської міської ради повідомляє про початок процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення зазначеного детального плану території.

Метою розроблення детального плану території по вулиці Миру, 44, с. Опришки, Глобинського району, Полтавської області, є уточнення положень генерального плану с. Опришки, визначення планувальної організації та розвитку території для будівництва Свято-Благовіщенського храму Української Православної Церкви Київського патріархату», відведення земельної ділянки для містобудівних потреб, надання містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва.

Площа земельної ділянки – 0,070745 га, цільове призначення – 03.04 для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій. Для перегляду проекту детального плану території перейдіть за посиланням https://drive.google.com/file/d/1cx0wUY-_Eb-FqnYZoKKnwU86WIpJwhgO/view?usp=sharing.

Замовник розроблення детального плану території – виконавчий комітет Глобинської міської ради.

Розробник детального плану території – фізична особа-підприємець Бородич Микола Васильович.

Посадова особа виконавчого комітету Глобинської міської ради відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості – заступник Глобинського міського голови Артюшенко О.І.

Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати:

  1. повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
  2. юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
  3. власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
  4. представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
  5. народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції, подані особами, не визначеними вище, або подані після встановленого виконавчим комітетом Глобинської міської ради строку, залишаються без розгляду.

Пропозиції громадськості приймаються із моменту опублікування цього повідомлення. Строк завершення прийому пропозицій – 26.11.2018 року.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Інформаційний захід для ознайомлення громадськості із проектом детального плану території заплановано на 20.11.2018 року, о 10:00 год. за адресою м. Глобине, вул. Центральна, 285, актова зала.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень