Дата: 31.10.2018 19:56

Фото без описуКеруючись п.8  ст. 46 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні” скликаю 41 сесію Глобинської міської ради І скликання 15 листопада 2018  року о 10.00 в залі засідань Глобинської районної ради.

На розгляд сесії винести такі питання:

1. Про внесення  змін до міської Програми «Соціальний захист» на 2016-2020 роки.
  2. Про затвердження Положення про електронні петиції.
  3. Про затвердження детального плану території по вулиці Центральній, 122, м. Глобине, Полтавської області, для будівництва Свято-Миколаївського храму Української Православної Церкви Київського патріархату.
  4. Про затвердження Концепції  та Положення про запровадження системи енергетичного менеджменту бюджетної сфери Глобинської міської територіальної громади.
  5. Про затвердження форми заяви про встановлення тарифів на теплову енергію,  виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії та переліку документів, що додаються до неї.
  6. Про внесення змін та доповнень до Плану соціально-економічного розвитку Глобинської міської територіальної громади на 2018 рік.
  7. Про внесення змін і доповнень до  бюджету Глобинської  об’єднаної міської територіальної громади  на 2018 рік.
  8. Земельні питання.

Міський голова                                                    С.В. Джусь