Вітання з нагоди професійного свята

Дата: 16.11.2018 09:38

Шановні працівники та ветерани сільського господарства Глобинщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівника сільського господарства!

Ваша повсякденна самовіддана праця, мудрість та досвідченість спрямовані на розвиток економічного потенціалу рідного краю та добробуту його жителів, заслуговує найтепліших слів пошани і подяки. Адже, не зважаючи на всі примхи сьогодення, завдяки вашим золотим рукам, вашому вмінню і професіоналізму забезпечується продовольчий достаток Глобинського краю.

Щиро вдячний кожному з вас за те, що ви робите для розбудови рідного краю. Це оновлення і укріплення його виробничої бази, впровадження сучасних технологій сільськогосподарського виробництва, широке залучення інвестицій і висококваліфікованих кадрів одночасно зі збереженням і покращенням соціальної інфраструктури.

Бажаю вам здоровя та благополуччя, хай доля буде щедрою на добро, а улюблена справа приносить радість, насолоду та гарні прибутки. Нехай все найкраще, що маємо на нашій чудовій землі буде в кожній вашій родині, а в нашій славній Україні панує злагода і добро.

З повагою,

Глобинський міський голова                                   Станіслав Джусь