Україна – територія гідності й свободи

Дата: 23.11.2018 12:02

Події останніх років поставили перед бібліотеками Глобинської громади важливе завдання: патріотичне виховання підростаючого покоління. До Дня Гідності та Свободи працівники бібліотек, привертаючи увагу до книжкових виставок та тематичних поличок, організовували вікторини, бесіди та години патріотизму. Бесіду «Назавжди воїни і патріоти» провела Тамара Гладирь завідуюча Бабичівською сільською бібліотекою.  На виставці, яку з цікавістю переглянули наймолодші читачі, було представлено фото, вирізки з газет, спогади очевидців Революції Гідності, оповідання, нариси, новели, вірші, присвячені доленосним подіям в Україні початку XXI ст.