3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю

Дата: 03.12.2018 08:43

3 грудня відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю – належна суспільна шана громадянам з обмеженими фізичними можливостями, що повсякчас потребують захисту, розуміння та підтримки. Особи з інвалідністю – це не просто категорія людей, це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії на те, що все буде добре. На щастя, поряд із ними є ті, хто хоче допомогти і хто допомагає.

В основі принципу соціального захисту людей з особливими потребами полягає не лише соціальне забезпечення, а й їх захист через створення відповідних умов та рівних можливостей. Реалізація саме цих завдань – пріоритет у роботі Фонду соціального страхування України. Переймаючись буденними проблемами, громадськість повинна замислитись над непростою долею людей з вадами здоров'я. З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю колектив Хорольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області щиро бажає всім доброго здоров’я, витримки, мужності, оптимізму та вчасної реалізацію всіх планів і задумів!

Хорольське відділення управління виконавчої дирекції

Фонду соціального страхування України у Полтавській області