Коли ти поруч

Дата: 03.12.2018 15:09

1 грудня увесь світ відзначає День боротьби зі СНІДом в ім’я соціальної терпимості та розширення обміну інформацією. З цієї нагоди проходять заходи в бібліотеках Глобинської громади.

Бібліотекар Тамара Гладирь (с. Бабичівка) організувала для односельців презентацію книги сучасної української письменниці Світлани Талан «Коли ти поруч».

«У той фатальний день після аварії на туманній трасі понівечене залізо було залито кров`ю. Даша, забувши про свої рани, намагалася допомогти постраждалим, але доля зіграла з нею злий жарт. Хвороба, якою вона заразилася, рятуючи інших, невиліковна…»

Змістовна та глибока книга. Вона з тих, які змушують дивитися на життя по-іншому, спрямована на виховання свідомості. Цей роман отримав нагороду від фонду Анти-СНІД «За найкращий роман на гостросоціальну тему». В Україні було продано рекордний наклад книги – 80 тис. примірників. Твір придбали для бібліотек нашої громади і він викликав справжній ажіотаж серед читачів. Завітайте до бібліотеки і ви!