У  Борисівскому   будинку культури    розпочав роботу оновлений тринажерний зал

Дата: 04.12.2018 16:48

У  Борисівскому   будинку культури    розпочав роботу оновлений тринажерний зал.  Спортивний інвентар  було придбано  в рамках реалізації проекту  громадських ініціатив у 2017- 2018 роках, за рахунок бюджетних коштів та  коштів небайдужих жителів громади.

Особливі слова вдячності хотілося б висловити  начальнику відділу культури молоді і спорту Глобинської міської ради Шайнозі Олександру Г. , майстру спорту  Мазуру Віталію Ф. за всебічну підтримку  і допомогу у  придбанні, а завідуючому будинком культури  Підцерковному Володимиру А.  за встановлення тринажерів.

Великі  сподівання покладаю на інструктора по спорту Клімовича Антона А., що з його кваліфікованою допомогою  зайняття в тринажерному залі  будуть на користь молоді , яка отримає можливість розвивати силу своїх мязів,  використовуючи силові пристрої – штанги, гантелі, багатофункціональний тринажер, орбітрек, велотренажер.

Будинок культури стане центром культурного та духовного  розвитку жителів села.

Староста Борисівського старостинського округу

Валентина Демченко