Вітання до Міжнародного дня волонтера

Дата: 05.12.2018 13:32

Дорогі учасники волонтерського руху!          Сердечно вітаю вас з Міжнародним днем волонтера – святом людей з відкритим серцем і доброю волею, які присвятили своє життя служінню ідеї гуманності.

В останні чотири роки потужний волонтерський рух в Україні став взірцем активної громадянської позиції і самоорганізації суспільства. Це унікальна армія забезпечення і допомоги. Завдяки волонтерам наші земляки-військові в зоні ведення бойових дій отримують життєво необхідну допомогу і постійно відчувають моральну підтримку.

Щиру вдячність висловлюю і тим, хто за покликом серця безкорисливо допомагає немічним, одиноким і престарілим. Ваші благородні наміри, добровільна праця і підтримка зігрівають душі тих, хто потребує допомоги.

Вітаю всіх учасників волонтерського руху зі святом! Ви є взірцем для майбутніх поколінь! Бажаю вам успіхів у всіх починаннях, життєвих сил і вдячних усмішок!

З повагою,

Глобинський міський голова                                           Станіслав ДЖУСЬ