Соціальна допомога для тих, хто її потребує

Дата: 05.12.2018 13:34

Відділ соціального забезпечення виконавчого комітету міської ради надає різні види соціальних послуг сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах, сприяє у задоволенні соціальних потреб. Одним із видів соціальної допомоги є надання гуманітарної допомоги. Під час роботи з сім’ями, які потребують особливої соціальної підтримки досить часто виникає потреба у наданні найнеобхідніших речей.

Так, 5 грудня 2018 року світова громадськість відзначає  Міжнародний день волонтерів. Осторонь не залишилися спеціалісти відділу соціального забезпечення виконавчого комітету міської ради, які в цей день  відвідали сім'ї з дітьми, що опинилися в складних життєвих обставинах, що проживають на території громади. Із зазначеними сім’ями проведена соціальна робота, надана допомога речами першої необхідності (одяг, текстиль, іграшки, продукти харчування тощо…).