Вітання з Днем Збройних Сил України

Дата: 06.12.2018 08:16

Шановні військовослужбовці, захисники України! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем Збройних Сил України.

Це свято тих, хто обрав відповідальну професію військового і вважає захист співвітчизників справою всього життя.

Дорогі наші захисники! Ви -  хоробрі патріоти,  навіть у найскладніших умовах залишаєтеся вірними присязі, демонструєте професійну майстерність, високий бoйoвий дух, дисципліну та організованість.

Щиро вдячний вам за незламний дух, за те, що вдень і вночі бороните спокій мирних громадян на передовій і в тилу. Хай Господь оберігає вас, а любов до Батьківщини і людська шана надихають на нові звершення в ім’я захисту незалежної України!

Бажаю вам мирного неба, міцного здоров’я, успіхів у бойовій та тактичній підготовці, надійних тилів, кохання і всіх благ!

З повагою,

Глобинський міський голова                                           Станіслав ДЖУСЬ