Україна в надійних руках

Дата: 06.12.2018 11:10

6 грудня в залі засідань Глобинської районної ради зібралися волонтери, військовослужбовці Збройних сил України, родини загиблих учасників АТО та представники районного військового комісаріату, аби отримати вітання від керівництва району та міста з Днем Збройних Сил України та Міжнародним днем  волонтера.

Зі словами вітань та безмежної вдячності до присутніх звернулися керівники району Володимир Сьомін та Інна Авраменко, Глобинський міський голова Станіслав Джусь, військовий комісар Михайло Осадчук, голова громадської організації «Спілка ветеранів АТО» Артем Тригуб, волонтер Ярослав Химинець та редактор газети "Зоря Придніпров'я" Вікторія Сусід. Вручено відзнаки Президента України, Генерального Штабу Збройних сил України, грамоти, подяки та подарунки від районної та міської влади.