Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Успішне закінчення 2018 року

Дата: 29.12.2018 14:32
Кількість переглядів: 2214

Під кінець 2018 року в Глобинській громаді відбулися дві знаменні події, яких з нетерпінням чекали жителі Опришківської та Бабичівської сільських громад, а також жителі навколишніх сіл. 29 грудня 2018 року відбулося урочисте відкриття оновлених закладів первинної медицини –   амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Опришках та фельдшерсько-акушерського пункту  в с.Устимівці. Цій події передували місяці напруженої праці будівельників, які не лише провели капітальні ремонти та реконструкції приміщень, але й заодно впровадили високотехнологічне системне обладнання системи опалення, каналізації та освітлення. 

Участь в урочистостях з нагоди відкриття амбулаторії загальної практики   сімейної медицини в с. Опришках брали  Глобинський міський голова Станіслав Джусь, народний депутат України Сергій Каплін, Опришківський сільський староста Тетяна Садлівська, головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Валентина Хавронюк, заступники Глобинського міського голови Олександр Артюшенко та Галина Токаренко, сімейний лікар Володимир Клець, отець Володимир – настоятель Опришківської Благовіщенської церкви Українського патріархату.

Всі вони привітали жителів Опришківської громади та навколишніх сіл з відкриттям оновленого сучасного медичного закладу в с. Опришки та побажали присутнім здоров’я, всіляких гараздів, добробуту та новорічного настрою. Народний депутат, уродженець с.Опришок Сергій Каплін, вітаючи земляків з урочистою подією в їх селі, зокрема, зауважив, що новий відроджений медичний заклад   відповідає європейським медичним стандартам і є не гіршим ніж в сусідній Польщі та надіється, що темп на відродження села, взятий із створенням Глобинської громади продовжиться і надалі і наступним етапом стане створення на базі трьох поверхової будівлі в центрі села   багатоквартирного будинку для осіб, що потребують покращення житлових умов. 

Після урочистостей з нагоди відкриття Опришківської амбулаторії загальної практики   сімейної медицини всі присутні відвідали медичний заклад та могли переконатися в тих зручних та сучасних комфортних умовах,  які створені для відвідувачів амбулаторії.

Цього ж дня було урочисто відкрито і фельдшерсько-акушерський пункт в с. Устимівці Бабичівського сільського старостату. Тут теж створені чудові сучасні комфортні умови для надання первинної медичної допомоги жителями с. Устимівки та навколишніх сіл.

 Ці заходи є свідченням втілення справжнього піклування про жителів громади, створення комфортних умов для надання їм медичної допомоги.

Фото без описуФото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень