Новорічні вітання

Дата: 04.01.2019 13:38

За доброю традицією до трудового колективу виконавчого комітету Глобинської міської ради напередодні Різдва Христового завітали юні таланти з Глобинської школи мистецтв. Своїми яскравими костюмами, драйвовими виступами, театралізованими сценками та щирими словами вітань вони подарували присутнім радісний настрій та чимало позитивних емоцій.

Дякуючи  артистам за ці чудові миті, якими вони порадували колектив комітету, заступник міського голови Галина Токаренко наголосила, що після таких вітань гарний настрій неодмінно буде супроводжувати працівників установи впродовж всього року, побажала юним артистам нових успіхів та перемог у різноманітних творчих конкурсах, розквіту їх талантів та вручила всім учасникам дійства солодкий подарунок.