Дата: 15.01.2019 10:44

Фото без описуКеруючись п.6  ст. 46 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні” скликаю 44  сесію Глобинської міської ради І скликання 24 січня 2019  року о 10.00 в залі засідань Глобинської міської ради.

На розгляд сесії винести такі питання:

1. Про внесення  змін до міської Програми «Соціальний захист» на 2016-2020 роки.
  2. Про  затвердження акту приймання-передачі артезіанської свердловини від  ПСПОВ «Колос»  у комунальну власність Глобинської міської територіальної громади в особі Глобинської міської ради.
  3. Про передачу артезіанської свердловини прийнятої від ПСПОВ «Колос»  з балансу виконавчого комітету  Глобинської міської ради в повне господарське відання  КП «Глобинське».
  4. Про розроблення детального плану території ТОВ «Транспортно-зернова компанія «Інгулецька»» по вулиці Володимирівській, 170, м. Глобине, Полтавської області.
  5. Про внесення змін і доповнень до бюджету Глобинської об’єднаної міської територіальної громади  на  2019 рік.
  6. Земельні питання.

Секретар міської ради                                                           С.В. Лазаренко