Шановні глобинці! Дорогі земляки!

Дата: 22.01.2019 08:12

22 січня відзначається столітній ювілей вікопам’ятної події в історії нашої держави, яка явила світу намір всіх українців жити своєю окремою незалежною суверенною державою під назвою Україна. І хай тоді на початку ХХ століття мрія не здійснилася, та волевиявлення мільйонів українців далекого 1919 року стало підґрунтям для відродження держави України в наш час.

З нагоди відзначення Дня Соборності щиро вітаю Вас та зичу Вам здоров’я, натхнення, добробуту і затишку в родинах, злагоди та миру в нашій Україні! Бажаю, щоб цей святковий день став джерелом нашої єдності, запорукою успіхів та надії на краще майбутнє!

Хай оберігає нас Господь! Хай принесе він мир на нашу благословенну українську землю, хай згинуть наші вороги, а серця  зміцнить віра і любов до рідного краю та нашої неньки-України!

З повагою,

Глобинський міський голова                                                      Станіслав Джусь