A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Проведено перше у 2019 році засідання виконкому Глобинської міської ради

Дата: 23.01.2019 11:17
Кількість переглядів: 739

22 січня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Глобинської міської ради, яке пройшло під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра Артюшенка. У ході засідання розглянуто 20 важливих та актуальних питань для Глобинської територіальної громади.

Було заслухано інформацію начальника відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та енергоменеджменту Володимира Бондаря про виконання Плану соціально-економічного розвитку Глобинської міської територіальної громади на 2018 рік. Доповідач висвітлив питання фінансування громади, провів змістовний аналіз роботи промислових та аграрних підприємств, перерахував заходи по реалізації проектів з будівництва та розвитку інфраструктури. Були відмічені здобутки у сфері освіти та культури.  Не обійшли увагою розвиток медицини та соціального захисту населення.

Членів виконкому було проінформовано про виконання Програми муніципальної підтримки ініціатив громадян Глобинської міської територіальної громади на 2018 рік. На виконання вищевказаної програми Глобинською міською радою з 09 лютого 2018 року оголошено конкурс Проектів-ініціатив громадян. На конкурс подано 17 заявки від громадян-ініціаторів вартістю 550,764 тис. грн.

10 травня 2018 року проведено конкурс, яким визнано переможцями 10 проектів вартістю 330,462 тис.грн. З червня по грудень 2018 року реалізовано 9 проектів. По одному проекту роботи призупинені в зв’язку з погодніми умовами.

Начальник відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Сергій Пономарьов доповів про організацію оплачуваних громадських робіт у 2019 році.  В Глобинській міській раді передбачено створення 100 тимчасових робочих місць для організації оплачуваних громадських робіт за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, та коштів Глобинського міського бюджету. Також визначено об’єкти та види громадських робіт та суспільно корисних робіт, на яких засуджені та порушники будуть відбувати покарання та адміністративні стягнення у 2019 році.

З метою запобігання або зменшення обсягів утворення відходів, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів виконкомом Глобинської міської ради було затверджено Положення про постійно діючу комісію з питань поводження з безхазяйними відходами на території  Глобинської міської ради та персональний склад постійно діючої комісії

Сергій Пономарьов виніс на розгляд виконкому звернення комунального підприємства  «Глобинське» щодо перерахунку тарифу на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування (маршрути №7 та №8). Так як тарифи на цих маршрутах є збитковими, КП «Глобинське» зроблено розрахунки економічно обгрунтованих тарифів. Члени виконкому врахували позитивний висновок відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та енергоменеджменту щодо відповідності проведення розрахунків затвердженій методиці та погодили тарифи на проїзд пасажирів в автобусах приміського сполучення на маршрутах №7 «Глобине-Старий Хутір» та №8 «Бориси-Глобине» згідно поданих розрахунків. КП «Глобинське» рекомендовано затвердити дані тарифи.

Керуючою справами виконкому Наталією Четверіковою проведено аналіз по виконанню рішень виконавчого комітету Глобинської міської ради за 2018 рік.  Більшість рішень міськвиконкому знято з контролю, в зв’язку з їх виконанням. Окремим з них продовжено термін дії та залишено на контролі.

Про підсумки роботи зі зверненнями громадян, які надійшли до виконкому Глобинської міської ради за 2018 рік доповіла начальник загального відділу міськвиконкому Світлана Кузнєцова.

Людмила Норенко, начальник відділу соціального забезпечення ознайомила присутніх з висновком Комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Глобинської міської ради про доцільність позбавлення батьківських прав Щербини Марини Миколаївни жительки с.Жуки. Дана сім’я перебуває на постійному контролі виконавчого комітету Глобинської міської ради з  червня  2017 року.  В зв'язку з тим, що гр. Щербина М.М., не зважаючи на всі рекомендації та попередження, не вживала заходів для покращення умов проживання її родини, виконавчим комітетом, як органом опіки та піклування винесено рішення про доцільність позбавлення її батьківських прав.

Заслухано та схвалено Перспективний план розвитку Глобинської міської об’єднаної територіальної громади на     2019-2021 р. р., який наданий для розгляду  начальником відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та енергоменеджменту Володимиром Бондарем.

Серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет, були питання надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям громади, затвердження рішень комісії з питань захисту прав дитини,  зміни в квартирному обліку громадян Глобинської міської ради та зміни поштової адреси об’єктам нерухомості.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень