Виберіть зручний для себе час для отримання послуги в ЦНАП виконавчого комітету Глобинської міської ради

Дата: 23.01.2019 14:56

Щоб створити більше зручностей для відвідувачів міського Центру надання адміністративних послуг, економного і раціонального використання ними свого власного часу запроваджено, як вже повідомлялося раніше, електронну чергу. Тепер кожен, хто має намір звернутися за отриманням адміністративної послуги,   має змогу  з власної оселі записатися на визначений день і час на прийом до спеціаліста Центру надання адміністративних послуг.

Тож нижче приводимо детальну інструкцію як скористатися цією послугою та зекономити свій час.

НАГОЛОШУЄМО, що у визначений вами день потрібно зявитися за 5-10 хв. до визначеного часу звернення з метою отримання талону реєстрації та замовлення послуги.

Крок 1. Зайдіть на сайт Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Глобинської міської ради (https://cnap.globynska-gromada.gov.ua) або на сайт Глобинської міської ради (https://globynska-gromada.gov.ua), з якого перейдіть на сайт ЦНАПу, натиснувши у лівому меню на банер

Крок 2. Пройдіть реєстрацію на сайті.

Крок 3. Виберіть сферу надання послуги, яку ви бажаєте замовити.

Наприклад: Виписки, довідки, витяги, копії рішень.

Крок 4. Оберіть послугу.

Наприклад: Довідка про склад сім'ї або зареєстрованих у житловому приміщенні осіб.

Крок 5. Зареєструйтесь в електронній черзі.

Крок 6. Оберіть дату та час прийому.

Крок 7. Підтвердіть реєстрацію та оновіть сторінку.

Вітаємо. Ви забронювали дату та час звернення.