Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Звіт про роботу загального відділу виконавчого комітету Глобинської міської ради за 2018 рік.

Дата: 31.01.2019 13:08
Кількість переглядів: 715

Спеціалістами загального відділу виконавчого комітету Глобинської міської ради за 2018 рік

Виконувались роботи з діловодства:

 

 • Зареєстровано, направлено за призначенням  та проконтрольовано 3077 вхідних документи від фізичних та юридичних осіб;

 

 • Підготовано та надіслано адресатам 4407 вихідних документів

 

 • Опрацьовано 15 запитів на інформацію згідно Закону України  «Про доступ до публічної інформації».

 

 • Упорядковано та підготовлено до зберігання та здачі в архів 67 томів документації за 2018 рік (вхідна, вихідна документація, розпорядження, протоколи засідань виконкомів, комісій та ін.).

 

Проводилася робота зі зверненнями громадян:

 

 • Протягом року до відділу надійшло 511 заяв та скарг громадян, із них вирішено: позитивно – 352, роз’яснено – 115, відмовлено – 44.

 

 • Підготовлено та здано звіти (щоквартальні,піврічні, річні) про роботу  із зверненнями громадян в Глобинську РДА, Полтавську обласну раду та Полтавську ОДА. Заслухані питання про звернення громадян на засіданнях виконавчого комітету Глобинської міської ради.

 

 • Здійснювалося комісійне обстеження мешканців громади з метою підтвердження фактичного місця проживання, визначення майнового стану, утримання худоби та ін. Всього спеціалістами загального відділу (в т.ч. по старостинських округах) в різні інстанції надано 3715 довідок, 442 акти обстеження, 62 витяги з погосподарських книг та 73 характеристики на громадян.

 

 • Через відділ ЦНАП виконкому Глобинської міської ради надано 408 довідок про фактичне проживання громадян та 184 витяги з погосподарських книг.

 

Відділ приймав участь у підготовці розпорядчих документів:

 

 • Підготовлено, зареєстровано та опрацьовано 386 розпоряджень міського голови з основної діяльності та адміністративно-господарських питань;

 

 • Оформлено 14 протоколів засідань виконавчого комітету, забезпечено своєчасне доведення рішень виконкому  до виконавців та проаналізовано їх виконання.

 

Організована робота з населенням по оформленню дотації на молодняк ВРХ

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 року №107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва» спеціалістами загального відділу організована робота по прийому документів від фізичних осіб, які утримують ідентифікований та зареєстрований молодняк великої рогатої худоби.

Станом на 1 вересня та 1 грудня 2018 року були складені та надані до Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА відомості фізичних осіб, які мають право на отримання дотації за молодняк ВРХ.

За вересень 29 мешканців Глобинської об’єднаної територіальної громади отримали з державного бюджету дотацію за 37 телят на суму 20500 грн., за грудень - 56 чоловік отримали дотацію за 89 телят на суму 49300 грн.

Інше

 • Спеціалістами загального відділу у старостинських округах проводився щорічний погосподарський облік домоволодінь, здійснювалося ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників, надавалася допомога населенню з оформлення субсидій (заповнення бланків, передача документів до УСЗН Глобинської РДА, розповсюдження повідомлень про призначення субсидій), були підготовані та зареєстровані документи, що прирівняні до нотаріальних дій  - 281.

 

 • Проведено формування замовлення канцелярських товарів на 2018 рік, та забезпечення ними  структурних підрозділів  виконавчого комітету міської ради.

 

 • Проводився постійний контроль за дотриманням інструкції з питань діловодства та строками виконання ділових документів, та контроль  за розглядом звернень громадян до виконкому міської ради.

 

 • Щоденне  отримання та обробка електронної пошти (за рік - близько 4500 електронних листів).Фото без опису

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень