Підсумки роботи відділу з питань державної реєстрації виконавчого комітету Глобинської міської ради за 2018 рік

Дата: 05.02.2019 15:46

Фото без описуВідділ з питань державної реєстрації здійснює реєстраційні дії у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців та реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб.

За 2018 рік відділом було здійснено 11 116 реєстраційних дій, з них:

у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно 7827 реєстраційні дії (реєстрація права власності та реєстрація іншого речового права);

у сфері реєстрації місця проживання фізичних осіб 3254 реєстраційних дій;

у сфері реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців 35 реєстраційних дій .

Реєстраційні дії здійснюються у межах Полтавської області, крім реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб, що здійснюється виключно у межах однієї громади.

Начальник відділу

з питань державної реєстрації