Розробляється Програма, яка забезпечить підтримку розвитку підприємництва в громаді

Дата: 11.02.2019 16:21

8 лютого відбулося засідання робочої групи з розробки проекту Програми підтримки розвитку малого та середнього підприємництва на території Глобинської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2020 роки.

Керівник робочої групи, заступник міського голови Олександр Артюшенко підкреслив важливість створення такої Програми для поступального економічного розвитку громади, створення нових робочих місць, відкриття нових (тих, які диктують нові реалії життя) видів підприємницької діяльності.

Начальник відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та енергоменеджменту Володимир Бондарь ознайомив членів робочої групи з напрацюваннями по проекту Програми, розробленими працівниками відділу.

В обговоренні проекту взяли активну участь та внесли дієві пропозиції керуючий ТВ БВ №10016/089 філії Полтавське ОУ АТ «Ощадбанк» Олександр Грущенко (який поінформував про існуючі кредитні програми для підприємців), начальник Глобинської державної податкової інспекції Кременчуцького управління ГУ ДФСУ в Полтавській області Віта Шаповал інші члени робочої групи. Порушувалися питання щодо допомоги підприємцям участі в кредитних програмах державних банків, полегшення податкового тиску, сприяння навчанню новим видам діяльності через так звані «бізнес-інкубатори».

За результатами роботи засідання Олександром Артюшенком були дані доручення відповідальним членам робочої групи щодо внесення певних правок до проекту Програми та розміщення його (проекту) на веб-сайті Глобинської громади для ознайомлення зацікавлених сторін та отримання пропозицій щодо покращення.

Володимир Бондарь

начальник відділу соціально-

економічного розвитку,

інвестицій та енергоменеджменту