Дата: 18.02.2019 16:47

Керуючись п.8  ст.46 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні” скликаю 45 сесію Глобинської міської ради І скликання 28 лютого 2019  року о 10.00 в залі засідань Глобинської міської ради.

На розгляд сесії винести такі питання:

1. Звіт Глобинського міського голови про  діяльність виконавчих органів ради у 2018 році.
  2. Про звіт Глобинського міського голови про  здійснення  державної  регуляторної політики  виконавчим  комітетом Глобинської міської ради в 2018 році.
  3. Про  прийняття  у  комунальну власність  Глобинської міської ради безоплатно,  від СФГ «Златопіль»     конструктивний елемент дитячого майданчика.
  4. Про  прийняття  у  комунальну власність  Глобинської міської ради безоплатно,  від ТОВ АФ «Хлібодар»     конструктивні елементи дитячого майданчика.
  5. Про передачу в користування на умовах оренди комунальному закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги у Глобинському районі» двох спеціалізованих легкових автомобілів меддопомога (марки АВТОСНАБ).
  6. Про розроблення детального плану території цілісного майнового комплексу «Стадіон «Старт»» по вулиці Садовій, 95А, м. Глобине, Полтавської області.
  7. Про виконання  Програми муніципальної підтримки ініціатив громадян Глобинської міської територіальної громади на 2018 рік.
  8. Виконання бюджету Глобинської міської територіальної громади за 2018 рік.
  9. Про передачу капітальних інвестицій в основні засоби відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради.
  10. Про внесення змін і доповнень до бюджету Глобинської об’єднаної міської територіальної громади  на  2019 рік.
  11. Земельні питання.

Міський голова                                    С.В. Джусь